Еластична стрічка для фітнесу 2-6 кг
Фітнес-стрічка - відмінний інструмент для дівчат і чоловіків, які віддають перевагу заняттям фітнесом, йогою, домашніми тренуваннями. Стрічка зі слабким рівнем опору (Жовта) ідеально підходить для тих, хто тільки починає тренуватися, а також для тих, хто має низький рівень фізичної активності і не потребує інтенсивних тренуваннях.
Серед переваг еспандер-стрічки жовтої варто відзначити наступні:
• Високий рівень зносостійкості, що дозволяє тренуватися на постійній основі;
• Універсальний і безпечний для здоров'я матеріал, який не викликає алергію;
• Оптимальна ширина, підходяща для занять і перешкоджає спадання;
• Невеликі розміри, що дозволяють зберігати стрічку в будь-якому місці;
• Універсальність, завдяки чому стрічку можна використовувати у вправах будь-якого типу;
• Економічна і доступна для будь-якого бюджету ціна.
Характеристики фітнес стрічки:
- Довжина: 1,5 метра
- Ширина: 15 сантиметрів
- Матеріал: термопластичний еластомер
- Колір жовтий
- Рівень опору: слабкий (Easy).
- Жовта опір 2 - 6 кг
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Фотовідгуки →ТУТ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Длина | 150 см |
| Цвет | Желтый |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ленточный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 12 см |
- Цена: 270 ₴





