Тумба для вистрибування (Пліометрічний Бокс для Кроссфіт) Way4you
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розмір: 50*60*75 см
- Товщина фанери 15 мм
- Матеріал: дерево та метал
- Всередині перегородка
- Комплектація – 1 шт
Стрибки — гарна вправа у розвиток вибухової сили ніг. Його включають у підготовку штангісти, спринтери, американські футболісти та багато інших спортсменів
Вправи із застрибуванням на тумбу виконуються з розрахунку, щоб:
- розвивалося правильне дихання
- збільшувалася загальна витривалість організму
- підвищувалося кардіонавантаження
- спалювався зайвий жир
- м'язи ставали міцнішими і еластичнішими
Переваги тумби для застрибування (Пліометричного Боксу для Кросфіт):
- щоб конструкція стала жорсткішою, у центрі найбільшої грані розташована перемичка;
- матеріал - фанера ФСФ 15 мм. Ця марка фанери припускає наявність деяких дефектів на внутрішній частині. Вони не впливають на міцність виробу. Натомість тумба виходить міцна, але легка;
- поставляється виріб у розібраному вигляді, збирається як конструктор. Зі збіркою спортивних тумб із фанери для застрибування впорається і одна людина
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Way4you |
| Высота | 50 см |
| Длина | 75 см |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Комбинированная платформа |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 6 350 ₴



