Коврик для йоги та фітнесу (йога мат) M7
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Тип - Килимок/мат
- Матеріал - ТПЕ (термопластичний еластомер)
- Довжина – 183 см
- Ширина - 61 см
- Товщина - 4 мм
- Колір - сірий та оранжевий
- Вага – 600 г
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 600 г |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
- Цена: 550 ₴









