Лавка для жиму регульована до 300 кг Біла А416

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: А416-Б
6 060 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 449-77-73
- +380 (98) 041-98-70
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
- 🏋️♂️ ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
- Фарбування: порошкове
- Колір на вибір: чорний або білий
- В основі профіль 40x40х2 мм
- Оббивка - шкірвініл
- Наповнювач - поролон
- Спинка 90x30 см
- Сидіння 38x30 см
- Загальна довжина лавки 135 см
- Висота від 44 см
- Максимальне навантаження на 300 кг
Також додатково можна замовити
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 18 кг |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Разборная |
| Угол наклона | 90 град. |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скамья |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 44 см |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 6 060 ₴



