Стійка під 10 пар шестигранних гантелів Way4you Pro
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якщо ви займаєтесь з гантелями не лише вдома, а й хочете обладнати власний спортивний куточок, тоді вам знадобиться стійка. Професійна та якісна, створена з міцного металу, вона оптимально підійде для зберігання шестигранних гантелів. Набору від 1 кг до 10 кг по парі.
Характеристика:
- Порошкове покриття
- Висота — 124 см
- Ширина — 39 см
- Глибина — 42 см
- Вага — 20 кг.
Продається без гантелів.
У наявності є інші варіанти
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Way4you |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 20 кг |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 154 см |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| ГАРАНТИЯ | 1 год |
| ДЛИННА | 52 CМ. |
- Цена: 11 300 ₴






