Мат-пазл WCG EVA 1,2 cm - 60х60 4 шт
Характеристики:
- Виробник: WCG
- Колір чорний
- Товщина: 1,2 см
- Загальний розмір: 120 х 120 см
- Кількість частин: 4
- Розмір однієї частини: 61,5 х 61,5 см
- Гарантія: 1 рік
Захисне покриття килимок ластівчин хвіст 1,2 cm оберігає від механічних пошкоджень всі типи підлог. Використовується як підкладка під кардіотренажер або підлогове покриття острівця для силових тренувань, збільшує амортизацію і стійкість устаткування, що розміщується на ньому. Ефективно зменшує шум та вібрації, що виникають під час інтенсивних тренувань. В комплекті 4 елемента 60 х 60 см і 8 закінчень, в складеному вигляді формують зону 120 х 120 см.
М'яка поверхня для підлогових вправ - ці килимки для фітнесу з пристойною товщиною 12 мм служать зручною поверхнею для віджимань, пілатесу або занять йогою. М'який, але щільний, з хорошою амортизацією.
Легке та швидке складання - ми використовували ідеальну систему блокування, тому килимок-пазл легко збирати. Вони дуже добре тримаються разом, не роз'єднуються, поки ви тренуєтесь
Для виготовлення килимка була використана високоякісна, легка та міцна піна EVA. Його перевагою є водонепроникна структура, завдяки якій піна не вбирає вологу та піт, а також дуже легко миється
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 60 см |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Складная конструкция |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гимнастический мат |
| Толщина | 1.2 см |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 549 ₴/комплект











