Мат-пазл WCG EVA 1 cm - 60х60 6 шт Помаранчевий
Характеристики:
- Виробник: WCG
- Колір: Помаранчевий
- Товщина: 1 см
- Загальний розмір: 120 х 180 см
- Кількість частин: 6
- Розмір однієї частини: 61,5 х 61,5 см
- Гарантія: 1 рік
Мат-пазл WCG EVA 1 cm захистіть свою підлогу! Наші міцні, нековзкі килимки-пазли захищають ваш підлогу від подряпин, потертостей і вм'ятин, особливо при використанні в домашньому спортзалі, гаражі або дитячому ігровому майданчику. Також ідеально підходить для батутів, гойдалок, садових басейнів і багато чого іншого.В комплекті 6 елементів 60 х 60 см і 10 закінчень, в складеному вигляді формують зону 120 х 180 см.
Захисне покриття килимка WCG EVA 1 cm оберігає від механічних пошкоджень всі типи підлог. Використовується як підкладка під кардіотренажер або підлогове покриття для силових тренувань, збільшує амортизацію і стійкість розміщеного на ньому обладнання. Ефективно зменшує шум і вібрації, що виникають під час інтенсивних тренувань.
М'яка поверхня для вправ на підлозі - ці килимки для фітнесу товщиною 10 мм служать зручною поверхнею для віджимань, пілатесу або занять йогой. Мягкий, але щільний, з хорошою амортизацією.
Легка і швидка збірка - ми використовували ідеальну систему блокування, тому килимок-пазл легко збирати. Вони дуже добре тримаються разом, не роз'єднуються, поки ви тренуєтеся і вправляєтеся.
Для виготовлення килимка була використана високоякісна, легка і міцна піна EVA. Його перевагою є водонепроникна структура, завдяки якій піна не вбирає вологу і піт, а також дуже легко миється
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 61.5 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Особенности | Складная конструкция |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гимнастический мат |
| Толщина | 1 см |
| Ширина | 61.5 см |
- Цена: 699 ₴/комплект









