Степ-платформа WCG AerobicStep 3-ступінчаста (овальна)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Довжина: 68 см
- Ширина: 29 см
- Крок однієї ніжки: 5 см
- Триступінчасте регулювання висоти
- Висота: 10/15/20 см
- Нековзна поверхня
- Нековзні гумові прокладки
- Вага: 4 кг
- Максимальна вага користувача: 200 кг
AerobicStep ця універсальна степ-платформа призначена для аеробних тренувань у домашніх умовах та сприяє зміцненню м'язів.
Використання цієї аеробної степ-платформи допоможе зміцнити м'язи ніг, сідниць та серцево-судинну систему, а також прискорить спалювання калорій. Протиковзне покриття та гумові ніжки забезпечують стійкість та безпеку під час тренувань на будь-якій поверхні. З висотою 10/15/20 см та розміром 68x29 см вона підходить для широкого спектру користувачів. Додаткові ручки дозволяють виконувати віджимання та інші вправи.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 20 см |
| Длина | 68 см |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес пользователя | 250 кг |
| Особенности | Антискользящее покрытие доски, Антискользящее покрытие опор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Регулируемая платформа |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 29 см |
- Цена: 999 ₴







