Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Довжина: 110 см
- Ширина: 41 см
- Крок однієї ніжки: 5 см
- Триступінчасте регулювання висоти
- Висота: 10/15/20 см
- Нековзна поверхня
- Нековзні гумові прокладки
- Вага: 4 кг
- Максимальна вага користувача: 300 кг
Високоякісна степ-платформа ProfiStep призначена для тренувань, спрямованих на зміцнення та витривалість. Регульована висота платформи дозволяє настроїти тренування на різні рівні інтенсивності та складності.
Ще однією перевагою є протиковзна поверхня, яка забезпечує комфорт та безпеку під час використання. Ця степ-платформа має велику площу, що дозволяє використовувати її для тренувань, оскільки вона довша і ширша, ніж інші моделі. Степ-платформа легко адаптується до будь-якого рівня фізичної підготовки та віку спортсмена, пропонуючи три рівні висоти. Початківцям рекомендується початковий рівень для повільних та контрольованих рухів. Більш досвідчені спортсмени можуть підняти висоту та використовувати додаткові аксесуари, такі як ваги, фітнес-гумки, медичні м'ячі та інші. Платформа виготовлена із міцного пластику, що гарантує комфорт, безпеку та тривалу службу. Максимальне навантаження – до 300 кг.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 20 см |
| Длина | 110 см |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес пользователя | 300 кг |
| Особенности | Антискользящее покрытие доски, Антискользящее покрытие опор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Регулируемая платформа |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 41 см |
- Цена: 2 699 ₴







