Балансувальна напівсфера 60х26 см для фітнесу WCG 052
Характеристики:
- Діаметр: 60 см;
- Висота: 26 см;
- Протиковзке покриття
- Максимальне навантаження: 200 кг;
- Матеріал: полівінілхлорид (PVC), поліпропілен (PP), термопластичний еластомер (TPE).l
Балансувальна платформа (Босу болл) WCG Bosu 2 є ідеальним снарядом для розвитку рівноваги, моторики та координації рухів. Завдяки своїй надійній конструкції та високій ефективності, вона користується величезною популярністю як у домашніх спортзалах, так і в комерційних залах.
Комплектація:
- Балансувальна платформа – 1 шт.;
- Насос зі шлангом, голкою та заглушкою – 1 шт.
Наша напівсфера має протиковзне покриття, яке дозволяє почуватися впевнено і не переживати про зісковзування.
Зовні платформа є напівсферою з плоскою основою, яка оснащена ручками для перенесення та виконання вправ, а також округлою поверхнею. Однак, слід зазначити, що поділ на основу та поверхню умовний, оскільки снаряд можна встановити в будь-якому положенні, залежно від зручності для атлета, що значно розширює вибір доступних вправ.
Для виготовлення напівсфери використовується термопластичний еластомер (TPE) - спеціальний вид синтетичного каучуку, який має відмінну еластичність, пружність і стійкість до пошкоджень. Повітря заповнює півсферу через спеціальний клапан на підставі снаряда. У комплекті постачається насос зі шлангом та голкою для зручного накачування.
Підстава платформи виготовлена з міцного поліпропілену. Цей матеріал має високу стійкість до ударів та значних фізичних навантажень, забезпечуючи довговічність снаряда. На нижню частину основи наклеєна накладка з полівінілхлориду, поверхня якої має спеціальний структурний малюнок у вигляді сот, що знижує ризик ковзання.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 26 см |
| Длина | 60 см |
| Диаметр | 60 см |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Особенности | Антискользящее покрытие опор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Балансировочная платформа |
| Форма | Круглая |
- Цена: 2 500 ₴



