Резинка-еспандер 10-30 кг для тренувань та фітнесу WCG Level 2 (21 мм)

- В наличии
- Код: Рог W-4030P
310 ₴
+380 (95) 449-77-73
- +380 (98) 041-98-70
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
- Довжина окружності: 208 см
- Товщина 4.5 мм
- Ширина 3.2 см
- Рівень навантаження: 15 - 45 кг
Латексні фітнес-гумки WCG - аксесуар для різноманітних видів активності.
З ними ви можете займатися такими видами спорту:
- розминка
- віджимання
- присідання
- підтягування
- фітнес
- йогу
- пілатес
- кросфіт (crossfit)
- вправи на розтяжку
Наші спортивні гумки знаходять застосування у різних видах спорту - вони є універсальними, ефективними та компактними тренажерами, тому що завдяки тренуванням з такими гумками Ви можете прокачати практично всі м'язи тіла.
Фітнес-петлі Level від WCG виготовлені з високоякісного латексу та TPR (термопластичної гуми), що забезпечують безпеку та довговічність. Всі гумки мають однакову довжину кола та товщину. Відмінність лише у ширині, яка визначає допустимі рівні навантаження.
В наявності є такі стрічки:
- Level 1 (червона). Рівень навантаження: 6 - 18 кг
- Level 2 (чорна). Рівень навантаження: 10 - 30 кг
- Level 3 (фіолетова). Рівень навантаження: 15 – 45 кг
- Level 4 (зелена). Рівень навантаження: 20 – 60 кг
- Level 5 (синя). Рівень навантаження: 30-90 кг
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 208 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 18 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ленточный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 3.2 см |
- Цена: 310 ₴




