Коврик гумовий 500х500х12 мм під штангу чи гантелі. Пресс крихта
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лист з пресованої крихти розміром 500 мм х 500 мм х 12 мм
* Ціна вказана за 1шт лист чорного кольору.
*Кольорові листи продаємо від 2 м2 (від 8 шт). Ціна при цьому буде нижчою на 20%
Характеристики
- Ширина 500 мм
- Висота 500 мм
- Товщина 12 мм
- Колір чорний
Переваги
-
Амортизація. Еластична гумова плитка гасить удари під час падіння, захищає опорно-руховий апарат під час занять спортом.
- Двошарове. Складається з двох шарів крихти різної фракції: верхній шар із дрібнодисперсних гранул запобігає ковзанню, стійкий до стирання, нижній шар із великої крихти підвищує пружність покриттів.
- Міцність. Плитка з крихти стійка до стирання, деформації, ударів, перепадів температур, дії солей, нафтопродуктів, мінеральних масел.
- Звуко/вібропоглинання. Пресована суміш добре поглинає вібрацію, гасить шум та небажані звуки.
- Довговічність. М'які підлоги зберігають всі властивості та початковий зовнішній вигляд без ремонту до 10 років.
- Не має різкого запаху , що підходить для будинків та квартир
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RN-Sport |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гимнастический мат |
| Толщина | 1.2 см |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 350 ₴







