Килимок гумовий 500 х 500 х 7 під штангу чи гантелі
Лист розміром 50 см х 50 см х 0,7 см виготовлений методом зварювання та пресування рідкої гуми
Немає раковин і не піддається перелому навпіл, як плити з пресованої крихти.
М'яке та безпечне гумове покриття спеціально створене для заняття зі штангою або гантлеми. Підійде як для спортзалів, так і для домашнього користування.
Покриття виконане з чистої гуми без домішок, яка не має різкого запаху. Розміром 500 х 500 мм має рівну лицьову поверхню та рельєфну внутрішню, завдяки чому створюється амортизуючий ефект.
Завдяки своїй унікальній властивості витримувати температурний режим від - 40 до + 60 градусів, дане покриття не тільки забезпечує гігієнічну чистоту майданчика цілий рік, але й залишається не слизьким, еластичним та ударо-поглинаючим за будь-яких погодних умов.
Покриття також відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та тривалістю терміну експлуатації, не вимагає спеціальних навичок при монтажі та зручно у догляді.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RN-Sport |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гимнастический мат |
| Толщина | 0.7 см |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 420 ₴








