Еспандер для ніг Mini Bands 0,8-2 кг
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Еспандер Mini Band Light - легкий рівень опору - 0,8 - 2 кг - для початківців, а також для реабілітації.
Характеристики:
- Опір 0,8 - 2 кг
- Довжина - 31 см
- Окружність - 62 см
- Колір: жовтий
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Длина | 31 см |
| Цвет | Желтый |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 2 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ленточный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 5 см |
- Цена: 170 ₴





