Описание
Характеристики
Информация для заказа
Еспандер стрічка Mini Band - підходить для спортсменів середнього рівня підготовки атлетів які люблять інтенсивні фітнес тренування. Також еспандер стрічку Mini Band добре використовувати в групових тренуваннях в спортивних залах.
Характеристики:
- Опір - 7 - 10 кг.
- Довжина - 31 см
- Окружність - 62 см
- Ширина - 5 см
- Колір: синій
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Длина | 31 см |
| Цвет | Синий |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ленточный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 5 см |
- Цена: 220 ₴





