Коврик гумовий 500х500х12 мм під штангу чи гантелі. Пресс крихта

- В наявності
- Код: RN_plit1x12
350 ₴
+380 (95) 449-77-73
- +380 (98) 041-98-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лист з пресованої крихти розміром 500 мм х 500 мм х 12 мм
* Ціна вказана за 1шт лист чорного кольору.
*Кольорові листи продаємо від 2 м2 (від 8 шт). Ціна при цьому буде нижчою на 20%
Характеристики
- Ширина 500 мм
- Висота 500 мм
- Товщина 12 мм
- Колір чорний
Переваги
-
Амортизація. Еластична гумова плитка гасить удари під час падіння, захищає опорно-руховий апарат під час занять спортом.
- Двошарове. Складається з двох шарів крихти різної фракції: верхній шар із дрібнодисперсних гранул запобігає ковзанню, стійкий до стирання, нижній шар із великої крихти підвищує пружність покриттів.
- Міцність. Плитка з крихти стійка до стирання, деформації, ударів, перепадів температур, дії солей, нафтопродуктів, мінеральних масел.
- Звуко/вібропоглинання. Пресована суміш добре поглинає вібрацію, гасить шум та небажані звуки.
- Довговічність. М'які підлоги зберігають всі властивості та початковий зовнішній вигляд без ремонту до 10 років.
- Не має різкого запаху , що підходить для будинків та квартир
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RN-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1.2 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 350 ₴






