Килимок гумовий 500х500х10 під штангу чи гантелі. Підлогове покриття

- В наявності
- Код: RN_BC_010
560 ₴
- +380 (98) 041-98-70
Лист розміром 50 см х 50 см х 1 см виготовлений методом зварювання та пресування рідкої гуми!
Немає раковин і не піддається перелому навпіл, як плити з пресованої крихти.
М'яке та безпечне гумове покриття спеціально створене для заняття зі штангою або гантелями. Підійде як для спортзалів, так і для домашнього користування.
Покриття виконане з чистої гуми без домішок, яка не має різкого запаху. Розміром 500х500 мм має рівну лицьову поверхню та рельєфну внутрішню, завдяки чому створюється амортизуючий ефект.
Завдяки своїй унікальній властивості витримувати температурний режим від - 40 до + 60 градусів, це покриття не тільки забезпечує гігієнічну чистоту майданчика цілий рік, але й залишається не слизьким, еластичним та ударопоглинаючим за будь-яких погодних умов. Покриття також відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та тривалістю терміну експлуатації, не вимагає спеціальних навичок при монтажі та зручно у догляді.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RN-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 560 ₴







