Комплект захисного покриття з литої гуми під лаву, штангу, гантелі, 1х1,5 м

- В наявності
- Код: RN_Pol115
2 520 ₴/комплект
- +380 (98) 041-98-70
Комплект захисного покриття з литої гуми під лаву, штангу, гантелі, 1х1.5 метра.
6 листів завтовшки 7 мм. В наявності також товщиною 10 мм.
Лист розміром 50 см х 50 см х 0,7 см виготовлений методом варіння та пресування рідкої гуми
Немає раковин і не піддається перелому навпіл, як плити з пресованої крихти.
М'яке та безпечне гумове покриття спеціально створене для заняття зі штангою або гантелями. Підійде як для спортзалів, так і для домашнього користування.
Покриття виконане з чистої гуми без домішок, яка не має різкого запаху. Розміром 500 х 500 мм має рівну лицьову поверхню та рельєфну внутрішню, завдяки чому створюється амортизуючий ефект.
Має унікальну властивість витримувати температурний режим від - 40 до + 60 градусів, дане покриття не тільки забезпечує гігієнічну чистоту майданчика цілий рік, але й залишається не слизьким, еластичним та ударо-поглинаючим за будь-яких погодних умов.
Покриття також відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та тривалістю терміну експлуатації, не вимагає спеціальних навичок при монтажі та зручно у догляді.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RN-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 0.7 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 2 520 ₴/комплект








