Килимок гумовий 500х500х30 під штангу чи гантелі. Підлогове покриття

- В наявності
- Код: RN_BC_030
1 450 ₴
- +380 (98) 041-98-70
Лист розміром 50 см х 50 см х 3 см виготовлений методом варіння та пресування рідкої гуми!
* Ціна вказана за 1шт лист чорного кольору.
Характеристики
- Ширина 500 мм
- Висота 500 мм
- Товщина 30 мм
- Колір чорний
Немає раковин і не піддається перелому навпіл, як плити з пресованої крихти.
М'яке та безпечне гумове покриття спеціально створене для заняття зі штангою або гантелями. Підійде як для спортзалів, так і для домашнього користування.
Покриття виконане з чистої гуми без домішок, розміром 500х500 мм, яка має рівну лицьову поверхню та рельєфну внутрішню, завдяки чому створюється ефект, що амортизує.
Завдяки своїй унікальній властивості витримувати температурний режим від - 40 до + 60 градусів, це покриття не тільки забезпечує гігієнічну чистоту майданчика цілий рік, але й залишається не слизьким, еластичним та ударопоглинаючим за будь-яких погодних умов. Покриття також відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та тривалістю терміну експлуатації, не вимагає спеціальних навичок при монтажі та зручно у догляді.
Також в наявності є інші →ВАРІАНТИ←
Також дивіться інші наші →оголошення←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RN-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 3 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 1 450 ₴





